نتایج جستجو برای عبارت :

موسی در گهواره ، گیاهی زیبا و بسیار مقاوم

«٤٦»وَ یُکَلِّمُ‌ النّاسَ‌ فِی الْمَهْدِ وَ کَهْلاً وَ مِنَ‌ الصّالِحِینَ‌ (آن فرزندى که به تو بشارت داده شد)در گهواره،(به اعجاز)و در میانسالى(به وحى)با مردم سخن مى‌گوید و از شایستگان است. نکته‌ها: سخن گفتن در گهواره و پیش‌گویى از آینده،معجزه‌ى است از
ادامه مطلب
متن آهنگ گهواره صفیر
بذار ببینم دوات جوهر داره
بله ، خوب همه چیز میزونه
سُر میخورم از شکافِ ماه
نقره فام تر از ستاره ها
ز گهواره تا گور از کجا شروع کنم
من کجا شروع کنم
رو کنم به کجا ناکجا
زمین زرد خورشید آبیِ ناخدا
به خدا بهم بگو
تا غروب کنه مجهولِ جهلم
ادامه مطلب
می روی قدری آرام ترروی نی آرام مادراز دل گهواره رفتیروی نی الله اکبرسایه می اندازی روی سر منسرو قدت رو نیزه گل پسر منیک شبه مردی شدی دلاور منبسته شده چشمات ای وایمادر فدا لب هات ای وایمیوفتی از بالا ای وایپیش سر بابات ای وایعلی لای لایآب که شد بعد از تو آزادآتشی بر جانم افتادآب رسید اما تو رفتیای خدا ای داد ای بی‌ دادبس که به دنبال نیزه دویدمبس که به روی خود پنجه کشیدماز بغل نیزه تا خدا رسیدمگهواره شد دستم ای وایدنبال تو هستم ای وایمی‌شد خدا
انواع گهواره نوزاد:گهواره نوزاد در بدو تولد نوزاد بهترین گزینه برای نگه داشتن و خوباندن نوزاد می باشد. چون در ماه های ابتدایی به دنیا آمدن نوزاد ، او نیاز به مراقبت ویژه توسط والدین دارد و والدین در همه حال باید متوجه حال نوزادشان باشند و به دلیل اینکه کودک در ماه های ابتدایی اکثرا در خواب به سر می برد، والدین وظیفه دارند مکانی آرامشبخش را برای او فراهم کنند از این رو گهواره نوزاد یکی از بهترین گزینه ها برای این بازه زمانی می باشد. تیم بیبی
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ریاضی
تدریس و حل تمرین از چندضلعی ها
حل کتاب درسی تا صفحه 50

دوم
اجتماعی
تدریس درس 13
فعالیت،خلاصه و ... درس 13 کامل و برای ازمون پیشرفت تحصیلی نمونه سوال حل شود

سوم
ورزش
تدریس حرکت گهواره
تمرین حرکت گهواره

چهارم
هدیه
اعلام نمرات کارنامه،توضیح درباره درس 8 و ازمون پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد
نون چارکی سه عباسی پنیر سیری دو عباسینون چارکی سه عباسی پنیر سیری دو عباسیآدم مفلس را چو من وا‌میداره به رقاصیشب که می‌رم توی خونه، اکبری به به می‌کنهقاقا می‌خواد نونش می‌دم می‌خوره و اه اه می‌کنهمی‌گه تا کی سر بکنم چادر نماز کرباسی؟روغن سیری چار عباسی پنیر سیری سه عباسیآدم مفلس را چو من وامی‌داره به رقاصیفاطی میون گهواره گشنشه عرعر می‌زنهمادر بچه‌ها می‌ره گهواره را سر می‌زنهمی‌بینه فاطی مشغول سرسری است و دس دسیشیر چارکی چار عبا
بسم الله الرحمن الرحیم
دور زندگی می کنیم، از همه ی خانواده
دیشب وقتی پدربزرگ و مامان جون و خاله هات داشتن با دخترک خداحافظی می کردن.
می گفت منم میخوام بیام گچساران
بهش می گفتن مامان نمیاد ها!
می گفت چرا میاد
شب که توی گهواره تکونش می ئادم باهام اتمام حجت می کرد که من فردا می خوام با پدر بزرگ و مامان جون و مامان ع برم گچساران
صبح بعد از نماز صبح راه افتادن همه و رفتن
دخترک توی گهواره خواااب...
چقدر ئل مامان جون و پدربزرگ نرفته براش تنگ شده بود
چقد
بسم الله الرحمن الرحیم
دور زندگی می کنیم، از همه ی خانواده
دیشب وقتی پدربزرگ و مامان جون و خاله هات داشتن با دخترک خداحافظی می کردن.
می گفت منم میخوام بیام گچساران
بهش می گفتن مامان نمیاد ها!
می گفت چرا میاد
شب که توی گهواره تکونش می ئادم باهام اتمام حجت می کرد که من فردا می خوام با پدر بزرگ و مامان جون و مامان ع برم گچساران
صبح بعد از نماز صبح راه افتادن همه و رفتن
دخترک توی گهواره خواااب...
چقدر ئل مامان جون و پدربزرگ نرفته براش تنگ شده بود
چقد
ظهر به خیر ( البته الان که دارم می نویسم ظهره و امکان داره وقتی شما می خونی شب باشه ، پس شبتم بخیر ) 
آقا چند وقته ما زدیم تو کار گیاهانی با اسم عجیب و غریب :
جون من یک برگ بده ،  بنزینی ، قلب خونین ، مرغ بهشتی ، برگ هندوانه ای ، استرومانته سانگینیا و امروز هم
 موسی در گهواره ( زیپلین ) 

خدا وکیلی کسی اهل گل و گیاه نباشه و این اسم رو بخونه فک می کنه چقدر ما بد سلیقه ایم تو اسم گذاشتن  . ۱
من دلم می خواد از اونی که این اسم رو ( موسی در گهواره ) گذاشته بپ
دانلود آهنگ لب بوم اومدی گهواره داری محمد ممبینی ( کامل و رایگان Mp3 ) Mohammad Mobini – Gab Bom Omadi Gahvare Dari
دانلود آهنگ لب بوم اومدی گهواره داری محمد ممبینی ( کامل و رایگان Mp3 )
لب بوم اومدی گهواره داری هنوز من عاشقم تو بچه داری
به حق ماه خورشید ستاره بلال بلالم
امید دارم که باز آیی دوباره بلال بلالم
پرستویم پرستویم نیومد بلال بلالم
گل خوش رنگو خوشبویم نیومد بلال بلالم
چطور ترک کنم نارنج خوشبو
چطور ترکت کنم دیوونه ی او
lb bvm avmdi ghvarh dari hnvz man eashqom tv bchh dari
bh hgh mah kh
اجرای  مقاوم سازی سازه های بتنی
اجرای مقاوم سازی با الیاف frp
اجرای مقاوم سازی ساختمان در تمام نقاط ایران
اجرای مقاوم سازی سازه های بتنی
اجرا و طراحی مقاوم سازی های بتنی و فلزی
اجرا مقاوم سازی سازه توسط مشاورEPC
اجرای مقاوم سازی با ژاکت بتنی
اجرای ترمیم و تقویت سازه
تقویت سازه بتنی با مقاومت کم
اجرای آببندی مخازن
اجرای آببندی استخراجرای آببندی دیواره زیر زمین
ترمیم بتن آسیب دیده
اجرای آببندی چاله آسانسورفروش عایق بی رنگ آلمانی
اجرای مقاوم س

وقتی که اومدم اینجا یه جمله ای شنیدم «مهد و گهواره رهبران» 
خب وقتی که پایه ای بشکنه اون گهواره و مهدتون می افته و به دنبالش هرچیزی که در اون هست سقوط می کنه.
و در واقع این سقوط کرده!
ای سازنده مردان! ای آفریننده ی رهبران!
مواظب باشید که چه رهبرانی رو در اینجا پرورش می دید.

اون هرگز خودش رو نمیفروشه تا بتونه آینده ای برای خودش بخره
باید بدونید دوستان که به این میگن: ثبات، شجاعت
و این چیزیه که رهبران ازش ساخته می شن.

من در زندگی ام به دوراهی ب
جبرئیل خادم امام رضا علیه السلام
ذهبی از علمای بزرگ اهل تسنن می‌نویسد:
وقتی از ابو نواس شاعر برجسته عرب می‌پرسند: تو راجع به همه چیز شعر سرودی، چرا راجع به علی بن موسی الرضا (علیهما السلام) شعر نمی‌گویی؟ می‌گوید:
فعلام ترکت مدح ابن موسی
و الخصال الّتی تجمّعن فیه
قلت: لا أستطیع مدح إمام
کان جبریلُ خادماً لأبیه
«من دیدم راجع به همه چیز شعر سرودم ولی حرفی درخور شأن والای علی بن موسی الرضا (علیهما السلام) ندارم و بیان من در باره او جسارت در محضر
صدایت را در این صحرا طنین‌انداز خواهی کردتو موسایی و در گهواره هم اعجاز خواهی کردسپیدی گلوی توست این یا که ید بَیضاتو چشم کورها را بر حقیقت باز خواهی کردکدامین راز خلقت را تو در این طور می‌بینیکه جانت را فدای گفتن آن راز خواهی کردچه زیبا دل به دریا می‌زند مادر چه زیباترعروجت را از آغوش پدر آغاز خواهی کردبگو که باز می‌گردی به آغوشش غریبانهبگو با خون سرخت تا خدا پرواز خواهی کرد::اسیر سِحر دنیاییم... محتاج نگاه توتو موسایی و در گهواره هم اعجا
جبرئیل خادم امام رضا علیه السلام
ذهبی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
وقتی از ابو نواس شاعر برجسته عرب می‌پرسند: تو راجع به همه چیز شعر سرودی، چرا راجع به علی بن موسی الرضا (علیهما السلام) شعر نمی‌گویی؟ می‌گوید:
فعلام ترکت مدح ابن موسی
و الخصال الّتی تجمّعن فیه
قلت: لا أستطیع مدح إمام
کان جبریلُ خادماً لأبیه
«من دیدم راجع به همه چیز شعر سرودم ولی حرفی درخور شأن والای علی بن موسی الرضا (علیهما السلام) ندارم و بیان من در باره او جسارت در م
برای ایمن ماندن کامپیوترها علاوه بر نصب برنامه های آنتی ویروس و فایروال و ... لازم است که مقاومت سیستم را نیز در برابر انواع تهدید ها افزایش دهیم. آموزش شیوه های مقاوم سازی سیستم یکی از مراحل معمول  در معرفی یک سیستم جدید به حساب می آید.  دستورالعمل های مقاوم سازی که ترکیبی از تنظیمات مختلف و گزینه های انتخابی هستند ، در حقیقت فاصله ی بین یک سیستم عامل تازه نصب شده و حداقل امنیت قابل قبول از سوی موسسه ی مربوطه را پر می کنند.

سرور مجازی , سرور م
عوامل موثر در انتخاب روش مقاوم سازی
انتخاب روش مقاوم سازی به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از :
- میزان دسترسی به محیط تیر یا ستون - ناحیه ای که باید مقاوم سازی شود - آیا مقاوم سازی، در برابر بارهای یکنواخت مورد نیاز است و یا اینکه بارهای وارده به عضو از نوع دینامیکی و به
صورت رفت و برگشت می باشد - میزان ظرفیتی که باید افزایش یابد - توانایی روش مقاوم سازی
- ملاحظات اقتصادی هر یک از آیتم های بیان شده در بالا نقش بسیار مهمی در تعیی
توپ سنگ و سنگ گهواره
توپ سنگ:
اکثر حفاران در کنار قلعه ها این نماد را پیدا میکنند و سریع اقدام به شکستن این آثار میکنند
البته به این عنوان  که شاید داخل آن دفینه ای باشد ولی به همین راحتی که فکر میکنند نیست این آثار حالت های مختلف داردو نمیشود گفت حتما برای دفینه کارگذاری شده مگر در شرایطی خاص در صورتی که طبق عکس این علائم روی سنگ حجاری شده باشند معنی دفینه نیست و فقط هنر خود را به نمایش گذاشته اند و نماد قدرت و جنگ آوری  در گذشته بوده است .
ولی
توپ سنگ و سنگ گهواره
توپ سنگ:
اکثر حفاران در کنار قلعه ها این نماد را پیدا میکنند و سریع اقدام به شکستن این آثار میکنند
البته به این عنوان  که شاید داخل آن دفینه ای باشد ولی به همین راحتی که فکر میکنند نیست این آثار حالت های مختلف داردو نمیشود گفت حتما برای دفینه کارگذاری شده مگر در شرایطی خاص در صورتی که طبق عکس این علائم روی سنگ حجاری شده باشند معنی دفینه نیست و فقط هنر خود را به نمایش گذاشته اند و نماد قدرت و جنگ آوری  در گذشته بوده است .
ولی
بودنوفالک
. نام محصول دارویی Budenofalk 3  کپسول های  3 میلی گرمی مقاوم به معده
هر کپسول حاوی 3 میلی گرم بودزونید است.
مواد اکسیپیانت: هر کپسول حاوی 240 میلی گرم ساکارز و 12 میلی گرم لاکتوز مونوهیدرات است.
3. فرم داروییکپسول های مقاوم به اسید معده ، کپسول های سخت (مقاوم به دستگاه گوارش) ، سخت ، صورتی حاوی گرانول های مقاوم به اسید معده
کاربرد بالینی کپسول سالوفالک:
- بیماری کرون
القای ترمیم در بیماران مبتلا به بیماری فعال خفیف تا متوسط ​​کرون که بر روی

چادر ابرتان سیاه شده گل چشمانتان عزا دارد
مادران! باز از حجاب شما عطر زهرا چو گریه می بارد
زخمی ام آی دختران عفاف از حجابی که بی حجابی شد
عطر مادر کجاست؟ عطری که سینه عشق را نیازارد
هیچ از مادری نمی دانند بی حجابند این محجبه ها
محرم راز مادرانه کجاست مرهمی روی زخم بگذارد
ظاهر است این حجاب گونه ما تا که مادر نگشته باطن ما
مادری کن حجاب معنایش توی گهواره عشق می کارد
مهد من! سرزمین مادری ام! خاک گهواره تلاطم ها
مادرم! جان کودک فردا به حجابت پناه
نحوه نگهداری و تکثیر گیاه زیپلین یا موسی در گهواره 
لینک پیج اینستاگرام آی گل 
برای سفارش این گیاه با شماره های زیر تماس بگیرید 
09900573006
09900573007
ارسال به سراسر کشور 
قیمت هر گلدان 14 : 6000 تومان 
قیمت عمده: 3500 تومان 
برای مطالعه نحوه نگهدری و تکثیر این گیاه به ادامه مطلب فرمایید 
ادامه مطلب
استخر بادی با عمق یک متر بزرگ اینتکس مناسب برای کودکان و بزرگسالان در ارگونومی گرد برزنتی محصولی برای تفریحات آبی کودکان و همچنین بزرگسالان در منزل و فضای باز که ساخته شده از جنس PVC با روکش طرح چرم می باشد. بدنه ای مقاوم و چند لایه که به راحتی در برابر شرایط جوی مختلف و آب های با دمای متفاوت مقاوم خواهد بود. از ویژگی بسیار خوب این کالا مقاوم بودن دیواره های این محصول بوده که تا یک متر عمق دارد و به راحتی م
ادامه مطلب
شاخه ها را
از ساقه ها جدا کردیم
چُنان که با زمین بیگانه شدیم!
و از قلب تپنده ی خاک
ریشه را برکندیم
تا جایی برای مُردن بنا کنیم
حالخلاصه ی تمدنتقدیسِ کشتار است و بردگی
«آری، اینچنین بود برادر»
که در«گهواره ی تکرار
تاریخ را نوشتیم»
پیش از این
پیامبران گفته بودند
«آدمی، رنج را زندگی خواهد کرد»
ابوالقاسم کریمی
بوی خون آید ز سیب و هم انار و توت تو،
نوحه غم آید از گهواره و تابوت تو.
حاصل باغ انارت میوه نارنجک است،
شد سلح هم مذهب و هم دین و هم معبود تو.
آن قدر بمبی عدو برریخت در بام و درت،
کور سازد چشم بدخواه ترا خاکسترت.
مام افغانم، نبینی چشم گریان مرا،
بی گنه قربان مکن تو طفل ارمان مرا.
ای فلک، بشنو تو آخر آه و افغان مرا،
از جهالت کی رهانی خلق افغان مرا؟
 سطح نهایی بسیار صاف و نرمی دارند. 
2) ظاهر آنها بسیار بهتر از پلاستیک های ارزان قیمت است. 
3) ازنظر حرارتی در برابر شعله بسیار مقاوم تر از پلاستیک ها هستند. 
4) جاذب اصوات بیرونی هستند. 
5) به مرور زمان تغییر شکل نمی دهند. 
6) نسبت به تغییرات جوی همچون رطوبت مقاوم هستند. 
7) هزینه پایینی دارند.

02432464407-9
صبر کن ای دل پر غصه در این فتنه و شورگرچه از قصه ی ما می ترکد سنگ صبور
از جهان هیچ ندیدیم و عبث عمر گذشتای دریغا که ز گهواره رسیدیم به گور
تو عجب تنگه ی عابرکشی ای معبر عشقکه به جز کشته ی عاشق نکند از تو عبور
در فروبند برین معرکه که کآن طبل تهیگوش گیتی همه کر کرد ز غوغای غرور
تیز برخیز ازین مجلس و بگریز چو بادتا غباری ننشیند به تو از اهل قبور
مرگ می بارد ازین دایره ی عجز و عزاشو به میخانه که آنجا همه سورست و سرور
شعله ای برکش و برخیز ز خاکستر خویشز
سوله ارزان، سبک، سریع، نوین و مقاوم UBM

شرکت پولادسازه قشقایی با تجربه ی چندین ساله در زمینه سوله ارزان، سبک، سریع، نوین و مقاوم UBM، نسل جدید از سوله های سبک و مقاوم  را به بازار ایران ارائه کرده است. سوله ارزان، سبک، سریع، نوین و مقاوم UBM از جنس ورق های گالوانیزه می باشد که طی فرایند نورد سرد توسط ماشین آلات تولید سوله ارزان، سبک، سریع، نوین و مقاوم UBM در محل پروژه در مدت زمان بسیار کم تولید و احداث می گردد.این نوع سوله ها به دلیل تولید و اجرای

جوان عاشق باغش  بود .باغ گیلاسی بزرگ که در تمام آن روستا و روستاهای اطراف همتایی نداشت باغی با درختانی  بزرگ و پربار، جوان هر روز صبح خروس‌خوان به باغش می آمد و غروب  پس از یک روز طاقت‌فرسا بیلش را به شانه می‌انداخت و به خانه برمی‌گشت. پسر از دار  دنیا تنها مادری داشت که مریض و ناتوان بود.  وقتی به خانه برمی‌گشت مشغول مراقبت از  او می‌شد روزگار جوان این‌گونه می‌گذشت. او سرش به کار خودش بود .هر سال درختان باغش پربارتر می‌شدند و  او به شک
با سلام خدمت همراهان وبلاگ بیامه 
ساخت جاده قبرستان روستا

روستای بیامه سفلی یکی از بزرگترین روستاهای بخش گهواره است که راه جاده قبرستان این روستا جاده ای میباشه که فقط با تراکتور قابل عبور است این جاده در قسمت شمال غرب روستا میباشد  لذا از مسئولین مربوطه خواهشمند است که به این موضوع رسیدگی فرمایید که شاید یکی از بزرگترین مشکلات روستا برطرف شود

با تشکر
شما نماز منید. پسرم خواهرت را خوابانده‌ام و حالا همین‌طور که یک دستم به گهواره توست و نیم‌نگاهم به چشمان خواب‌زده و نیمه‌بازت، می‌نویسم. حقیقت این است که شما عشق منید و همه وجودم و تماشایتان لذت‌بخش‌ترین تجربه دنیا، ولی هرچه برایتان می‌کنم به خاطر خداست. به خاطر او که مالک همه‌ٔ عالم است و سخی؛ که شما را به من بخشید. شمایی که دست هیچ بشری قادر به آفرینشتان نبود. زیبایان کوچک دوستتان دارم؛ بیشتر به این خاطر که عاشق خدایتان هستم. 
شما نماز منید. پسرم خواهرت را خوابانده‌ام و حالا همین‌طور که یک دستم به گهواره توست و نیم‌نگاهم به چشمان خواب‌زده و نیمه‌بازت، می‌نویسم. حقیقت این است که شما عشق منید و همه وجودم و تماشایتان لذت‌بخش‌ترین تجربه دنیا، ولی هرچه برایتان می‌کنم به خاطر خداست. به خاطر او که مالک همه‌ٔ عالم است و سخی؛ که شما را به من بخشید. شمایی که دست هیچ بشری قادر به آفرینشتان نبود. زیبایان کوچک دوستتان دارم؛ بیشتر به این خاطر که عاشق خدایتان هستم. 
اینجا ایران است. مهد و گهواره طرفداران پیامبری که بیشترین هزینه اش در زندگی، خرید عطر بود.
قبل از خرید خانه در ایران مخصوصا آپارتمان به این چند نکته توجه کنید:
۱- بوی فاضلاب و چاه توالت طبقات دیگر،
۲- پارازیت ماهواره،
۳- آنتن دهی موبایل و برقراری اینترنت،
۴- اخلاق و فرهنگ آپارتمان نشینی همسایه.
بسازبندازهای این آپارتمانهای شخصی!ساز حتی اگر به ناف تهران کوچ کنند بوی این گندکاریها دنبالشان خواهد آمد.
   JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر
باکتری های مقاوم پذیر با مصرف عسل و چای از بین می روند
محققان یافته اند که باکتری های مقاوم پذیر با مصرف چای و عسل از بین می روند این یک درمان قدیمی و موثر برای مقابله با میکروب‌های قوی می باشد و در عین حال باعث می شود از مصرف بیشتر از آنتی بیوتیک‌ها جلوگیری شود.ادامه مطلب باکتری های مقاوم پذیر با مصرف عسل و چای از بین می روند ادامه مطلب ...
معرفی انواع تخت سیسمونی نوزاد مشهد
1. تخت خواب نوپا مارک ایس ایز (isiz) تخت خواب بچه مارک ایس ایزبرند ایس ایز، یک کدام از دیگر از برندهای تولیدکننده تولید ها نوزاد و نوپا در مرزو بوم ترکیه میباشد. این موسسه ترکیه‌ای تلاش نموده است در کلیه تولید ها خویش از مواد طبیعی به کارگیری نماید. معمولا چوب‌های مصرف شده در تخت و گهواره‌های این مارک از راش گرجستان و رنگ‌ بدنه تخت از رنگ ارگانیک میباشد. بیش تر تولیدات ای ایز به طور ست بدون نقص تخت، تشک، بالشت
بسم الله الرحمن الرحیم        ***        هست کلید در گنج حکیم

موضوع : آیا محیط مدرسه محیطی دلپذیر، شاد و پرنشاط است؟

مدرسه پس از گهواره مادر ، دومین خاستگاه پرورش ، تعلیم و تربیت فرزندان هر کشوریست که اگر بیشتر از مادر ، مهر و خیرخواهی نسبت به اطفال خویش نداشته باشد ، کمتر از وی نیز این احساس را ندارد. دوران مدرسه ، دوران دوستی بین دوستان ، تعلیم و تدریس معلمان ، ادب آموزی دانش آموزان و فرهیختگی پاره ی تنان کشورند.

کلیه عملیات کاشت میلگرد، بولت و مقاوم سازی با الیاف FRP ، از طراحی تا اجرا-کلیه خدمات نصب صفحه توسط کاشت بولت-اضافه کردن طبقات-الحاق دیوار برشی-ژاکت بتنی-اجرای ریشه ی انتظار جهت ‌بالکن-الحاق فونداسیون جدید به فونداسیون موجود-کاشت ریشه ی پله- رفع اشتباهات اجرایی- طراحی مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای- مقاوم سازی با الیاف FRP شیشه و کربن- تقویت المان های ضعیف
*با قیمت مناسب توسط اکیپی آموزش دیده و با سابقه بالا

برای اطلاع بیشتر و مشاوره تماس بگیرید:

این روزها باب شده است که قرار است اکثر جمعیت کرونا بگیرند. در واقع به نظر می‌رسد با توجه به نرخ بالای بروز و شیوع کرونا و عدم کفایت تمهیدات لازم برای مدیریت همه‌گیری، در نهایت چنین اتفاقی می‌افتد. زمانی که حدود 60 الی 70 درصد جامعه به کرونا مبتلا شوند اکثر مردم نسبت به این ویروس مقاوم می‌شوند و «ایمنی گله‌ای» (Herd immunity) رخ می‌دهد و به دلیل مقاوم بودن اکثر افراد، انتقال ویروس، کنترل یا بسیار محدود می‌شود.
ادامه مطلب
گرگها خوب بدانند در این ایل غریب
گر پدر مرد تفنگ پدری هست هنوز
گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند
توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز...

بغض و کینه ی آمریکاو آمریکا بازان توی قلبهای ما شعله ور تر شده...
+ بعد از این هرکی گفت چرا مرگ بر آمریکا، باید توی دهنش کوبید.
زیر سازی سقف شیبدار
یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل در اجرای سقف شیبدارمی توان از زیر سازی سقف شیبدار نام برد که نقش بسیار مهمی دارد.این مرحله باید بسیار مستحکم و بسیار مقاوم باشد زیرا زیر سازی سقف شیبدار یکی از پایه های اساسی برای یک کار بسیار خوب و مقاوم است. دلیل اصلی
اجرای سقف شیبدار و مکان های به کار گیری از سقف شیبدار می توان از مکان های سردسیر و مکان هایی که بارش و یا برف در آنها بسیار زیاد باشند نام برد. دلیل اصلی استفاده از سقف شیبدار
قطره آبی بودم در دریاچه ای آرام که با وزش باد از سویی به سوی دیگر می رفتیم مانند گهواره ایی بود و در کنار دوستانم شاد و خوشحال بودم. برای خودمان بازی می کردیم و از غم دنیا به دور بودیم. در یکی از روزهای گرم بهاری، زمانی که آفتاب سوزان، مستقیم می تابید و سطح دریاچه را گرم کرده بود، احساس گرما کردم، حس کردم که در حال متلاشی شدنم، هر چقدرکه دست دوستانم را محکم تر می گرفتم، فایده ایی نداشت. آفتاب بی رحمانه می تابید و مرا از خانه ام جدا کرد. از آن گهوا
مقاوم در برابر شیشه مقاوم در برابر شیشه، اما انعطاف پذیر طولانی مدت با مقاومت استثنایی به اشعه ماوراء بنفش و مواد شیمیایی، بلکه اثرات زیست محیطی مانند نمک جادویی، قیر و آلودگی های خیابانی و صنعتی. سطح فوق العاده هیدروفوبا، اثر ضد آب را اعمال می کند و به دلیل اثر "آسان به تمیز کردن" اثر کمتری برای نگهداری می یابد. یک درخشان عمیق باورنکردنی با شدت رنگ چشمگیر می دهد. اگر به درستی نگهداری شود، CC36 می تواند تا 36 ماه حفاظت کند اگر شما سالانه خدمات
اینجا ایران است. مهد و گهواره طرفداران پیامبری که بیشترین هزینه اش در زندگی، خرید عطر بود.
قبل از خرید خانه در ایران مخصوصا آپارتمان به این چند نکته توجه کنید:
۱- بوی فاضلاب و چاه توالت طبقات دیگر،
۲- پارازیت ماهواره،
۳- آنتن دهی موبایل و برقراری اینترنت،
۴- اخلاق و فرهنگ آپارتمان نشینی همسایه.
بسازبندازهای این آپارتمانهای شخصی!ساز حتی اگر به ناف تهران کوچ کنند بوی این گندکاریها دنبالشان خواهد آمد.
فقط امیدوارم عاقبت ساختمان سازی در ایران شب
سبد تنقلات با ظاهری خاص و جالب محل قرارگیری انواع تنقلات می باشد 
این سبد های فانتزی چهار رنگه از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده اند که کیفیت و کارایی بالایی را از خود نشان داده و ظاهری جدید و متفاوت را  در آشپزخانه یا کابینت یا هر جای دیگری بوجود خواهند آورد. 
ویژگی های سبد تنقلات:
•زنبیل فانتزی تنقلات
•مناسب برای انواع خوراکی های کوچک
•مناسب برای نظم بخشیدن به وسایل ریز و کوچک
•جنس پلاستیک مقاوم
•دارای 4رنگ بندی جذاب
•دارای دسته
•بسیار ک
فوم های آتش نشانی این روز ها یکی از بهترین و موثر ترین مواد برای خاموش سازی آتش سوزی هستند که با توجه به ویژگی های مهم وکلیدی که دارند می توانند در زمان آتش سوزی برای شما بسیار مفید و موثر واقع شوند.

سرعت عمل بالا در زمان اطفاء حریق
فوم های آتشنشانی توانایی مقابله با حرارت ایجاد شده در اثر آتش سوزی را دارد.
قدرت مخلوط شدن این فوم ها با سوخت بسیار پایین است و به این صورت دیر تر اشباع می شود و قدرت سوزندگی پایینی دارد.
فوم های آتشنشانی می توان
فوم های آتش نشانی این روز ها یکی از بهترین و موثر ترین مواد برای خاموش سازی آتش سوزی هستند که با توجه به ویژگی های مهم وکلیدی که دارند می توانند در زمان آتش سوزی برای شما بسیار مفید و موثر واقع شوند.

سرعت عمل بالا در زمان اطفاء حریق
فوم های آتشنشانی توانایی مقابله با حرارت ایجاد شده در اثر آتش سوزی را دارد.
قدرت مخلوط شدن این فوم ها با سوخت بسیار پایین است و به این صورت دیر تر اشباع می شود و قدرت سوزندگی پایینی دارد.
فوم های آتشنشانی می توان
دانلود فیلم صنعتی - دانلود فیلم کاروفناوری 
فیلم مراحل تولید و بافت تخت خواب ننو یا تخت گهواره ای با طناب
Hammock
فرمت Avi
حجم 66 مگابایت
دانلود کنید
دانلود فیلم های صنایع ساخت و تولید
فروشگاه آنلاین محصولات الکترونیکی کاروفناوری

برای استفاده از سایر مطالب سایت به صفحه اصلی مراجعه نمایید.
انواع روکش:
2-با روکش ویتیل : این نوع ماده ای کاغذی دارد که با ویتیل آکر لیک یا پنیل کلراد ( پی وی سی ) اسپری یا روکش شده و در دسته با قابلیت شست و شو و ضد لک قرار میگیرد و نکته قابل اهمیت آن مقاومت در برابر چربی و رطوبت است که در فصیلی مانند آشپزخانه می توان کار کرد‌3- روکش پارچه ای : یک ماده سبک ویتیل از آکر لیک یا ویتیل مایع دارد.عموماً سبک تر است و برای فضا هایی که رطوبت کمی دارند استفاده می شود مانند : نشینمن4- با ویتیل سخت و جامد: یک لایه لمینت شد
کانکس ها از مقاوم ترین سازه ها هستند . کانکس ها در کارخانجات ساخته می شوند و سپس به محل مورد نظر مشتری انتقال داده می شوند .
برای ساخت کانکس مقاوم، متریال اولیه ای که استفاده می گردد، از اهمیت بالایی برخوردار است . برای ساخت کانکس ها معمولا از ساندویچ پانل ها، فلزات، سایدینگ و … استفاده می شود . هر یک از این مواد مقاومت های خاص خود را دارند و بسته به نیاز مشتری و بودجه ای که در نظر می گیرد، متفاوت هستند .
برای ساخت کانکس های مقاوم باید پانل های ف
بار الهےٰ…مهربانیت همانند امواج دریا پے در پے…
ساحل وجودم را در بر مےگیردو به دستِ قدرت تو ،تمام تیرهاے بلا شکستہ مے شود…
تو هر زمان با من و در کنار من بوده ایےو من در “گهواره ے” محبتت چه آسوده آرام گرفتہ ام…
پس ای “خداے “مهربانم…به ذکر نام زیبایت
و نیایش لحظہ هایت ،وجود زمینیَم را ملکوتے گردان…تا آنچہ تو میخواهے باشمو از آنچہ من هستم “رها” شوم ،که تو… بے نیاز و من “غرق” نیازم
Mk 4 متشکل از ذرات نانو ذرات Si O2 است که از لحاظ شیمیایی بسیار مقاوم و مقاوم در برابر خراشند، مانند غشای سرامیکی که باعث محافظت چشمگیر و ظاهر موم می شود. غنی سازی ذرات نانو ذرات مرتبط با شیمیایی تقویت می کند و یک نمایش ماشین را نشان می دهد. انرژی فوق العاده سطح انرژی آن فیلم مقاومت در برابر چسبندگی اسید و اسید روزانه را افزایش می دهد و نتایج تمیز کردن را افزایش می دهد.
 سرامیک Mk4 میوینچی 
 ماندگاری : ۱۸ ماه 
ضخامت : ۲-۳ میکرون
آشنایی با انواع کناف موجود در بازار
از کناف برای زیباسازی فضای داخلی ساختمان استفاده می شود
در بازار انواع کناف ها موجود است که به معرفی هر کدام از کناف ها می پردازیم

:شرکت نوین ساخت در طراحی صفحات روکش دار کناف و استفاده آن در بازار به صورت زیر است 

صفحات معمولی
صفحات مقاوم در برابر حریق
صفحات مقاوم در برابر رطوبت
صفحات مقاوم در برابر رطوبت و حریق
نقاط ضعف گچ:

مقاوم نبودن در مقابل آب:

گچ در مقابل آب و رطوبت بسیار ضعیف است. لایه های سفید کاری گچ در مقابل رطوبت طبله کرده و به صورت جدا از هم در دیوار ظاهر می شوند و  پس از آنکه رطوبت از بین رفت و محل خشک شد گچ طبله شده به حالت اولیه باز نمی گردد به همین علت از بکار بردن گچ در مکان هایی که با آب در تماس هستند، مانند سرویس بهداشتی، حمام و آشپز خانه وهمچنین در مناطق شمالی که از رطوبت بالایی بر خوردار است، باید خودداری کرد.البته راه هایی برای مق
از این ساختارها جهت حفاظت تیرها ، ستونها و دیگر اعضای سازه های فولادی و همچنین پوشش داکتها و کانال جهت مقاوم نمودن در مساوی آتش سر راست تا میزان۱۸۰ دقیقه بهره‌گیری می شود . جزئیات تکمیلی این ساختارها را در دفترچۀ “ مقاوم سازی ساختمانها در مساوی حریق “ کمپانی کناف ایران مطالعه فرمایید.
ساختار های حائز کد حریق دارای ضوابط و جزئیات اخص هستند که برای به کارگیری این گونه ساختار ها هماهنگی با دایره حمایت فنی شرکت کناف ایران توصیه می شود.
پوشش‌
رُوِیَ‏ «أَنَّهَا رُبَّمَا اشْتَغَلَتْ بِصَلَاتِهَا وَ عِبَادَتِهَا فَرُبَّمَا بَکَى وَلَدُهَا فَرُؤِیَ الْمَهْدُ یَتَحَرَّکُ وَ کَانَ مَلَکٌ یُحَرِّکُه‏.»
ترجمه:
روایت شده که حضرت فاطمه(علیها السلام) گاهی به نماز و عبادت اشتغال داشت و در این حال فرزندش گریه مى‏کرد؛ مشاهده مى‏شد که گهوارۀ کودک [به خودى خود] حرکت مى‏کند و [علّت آن این بوده که] فرشته‏اى آن را به حرکت در میآورد.
ادامه مطلب
فروش انواع گروت سیمانی در تبریز 
انواع گروت سیمانی ریز دانه و درشت دانه برای مصارف تخصصی 
گروت اپوکسی فوق مقاوم و گروت سیمانی ضد اسید 
گروت های فوق مقاوم با دانه بندی های متفاوت و خواص منبسط شوندگی بسیار مناسب 
جهت خرید انواع گروت سیمانی و گروت اپوکسی و اطلاع از قیمت گروت سیمانی در تبریز با دفتر مرکزی در ارتباط باشید. 
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
پریروز برای اولین بار وقتی تئی بغلم بودی، دستاتو دور گردنم حلقه کردی، منو بوسیدی و گفتی (مامان دودت دارم)
فقط تونستم بگم الحمدلله خدایا شکرت، منم خیلی دوستت دارم دخترم
خداجان
این دخترک بنده ی خودته
ففط سر من منت گذاشتی، فرصت رشدی در اختیارم قرار دادی، لطفی کردی، ینده ت رو امانت دستم سپردی
عشقشم خودت کاشتی تو دلم تا براش مادری ای بکنم که شمه ای از محبت تو به خودش رو لمس کنه
حالا درسته بچم میدونمش و دوستش دارم
ولی بخاطر اینکه حیفه بنده ایت که م
مادر دریا 
موجودی نیمه ماهی نیمه زن که در باور مردم جنوب نگهبان آبهای خلیج فارس و من عروسکش رو بصورت ذهنی و بر اساس قصه ای که خوندم ساختم 
در بعضی افسانه ها اومده که مادر دریا در اعماق آب همواره نوزادی در آغوش داره و از صیادان مروارید که به اعماق آب برای صید میروند میخواد که پیشش بمونن و اگر صیاد محو تماشای مادر دریا بشه نفس کم میاره و میمیره 
و گاهی از صیادان میخواد که برای بچه اش گهواره بیارند
آلومینیوم دارای مقاومت مکانیکی بالا، مقاوم در برابر اکسیداسیون، چکش خوار، قابل انعطاف، شکل پذیر، ضدزنگ، هادی جریان الکتریسیته و رسانای خوبی برای گرما می باشد و به عنوان دومین فلز چکش خوار و ششمین فلز شکل پذیر شناخته می شود. وزن آلومینیوم تقریباً یک سوم وزن فولاد، مس و برنج است و مقاومت، آن در برابر اسید و عوامل جوی از فلزات آهن و مس بیشتر است. همچنین بسیار بادوام و مقاوم در برابر خوردگی است. بعلاوه، این عنصر غیر مغناطیسی، بدون جرقه، دومین ف
آلومینیوم دارای مقاومت مکانیکی بالا، مقاوم در برابر اکسیداسیون، چکش خوار، قابل انعطاف، شکل پذیر، ضدزنگ، هادی جریان الکتریسیته و رسانای خوبی برای گرما می باشد و به عنوان دومین فلز چکش خوار و ششمین فلز شکل پذیر شناخته می شود. وزن آلومینیوم تقریباً یک سوم وزن فولاد، مس و برنج است و مقاومت، آن در برابر اسید و عوامل جوی از فلزات آهن و مس بیشتر است. همچنین بسیار بادوام و مقاوم در برابر خوردگی است. بعلاوه، این عنصر غیر مغناطیسی، بدون جرقه، دومین ف
پایین بودن مقاومت و شکننده بودن شیشه ها همواره از نقص های شیشه ها به شمار رفته اند. هر ساله آمار بسیار زیادی از حوادث مرتبط با شیشه گزارش می شود که منجر به آسیب های جدی و جبران ناپذیری برای افراد می شود. از آن جایی که شیشه، شیء بسیار کاربردی است که تقریبا در تمام بنا ها و سازه های دست بشر به کار برده می شود، به همان میزان افراد در معرض خطر های ناشی از شکستگی های آن هستند پس بهتر است سراغ شیشه سکوریت برویم.شیشه سکوریت یا شیشه میرال یکی از مقاوم تر
یکی از پرکاربردترین و ایمن ترین انواع گاوصندوق صندوق نسوز می باشد چرا که دارای مقاومت بسیار بالایی دربرابر حرارت می باشد.
معمولا در مکان هایی که اسناد و مدارک و لوازم بسیار مهم داخل گاوصندوق نگهداری می شود از صندوق نسوز برای حفاظت از آن ها استفاده می شود.
البته تمامی انواع گاوصندوق تا حد مشخصی در برابر حرارت و آتش مقاوم هستند ولی صندوق های نسوز بصورت تخصصی مقاوم در برابر آتش تا حداکثر 2 ساعت طراحی شده اند.
مادرم  درس   مهربانی   را
از  برایم  چه  خوب  معنا   کرد
آنکه با حرف های ساده خود
طبع   شعر   مرا   شکوفا   کرد
مادرم،  آب   بود   و   آیینه
خویش را  نزد خویش  پیدا کرد
روز و شب  در  کنار  گهواره
کار  امروز   و   کار   فردا   کرد
روشنی بخش جان من مادر
دل  من  را  به  رنگ  دریا  کرد
کوله باری   ز  نور  از  امید
از    برای    سفر    مهیَا    کرد
زیر  اقدام   او   بهشت  برین
برگه اش  را  خدای  امضا  کرد
هر که از مِهر  مادری  سرشار
وصف خورشید  ع
ایمان داشته باشید
سوره ی مریم را که باز میکنی دنیایی سراسر از شگفتی میبینی...
از دعای حضرت زکریا برای درخواست فرزند در نهایت پیری و نازایی تا تولد بدون پدر حضرت عیسی و سخن گفتن در گهواره ی او و...  اما نکته ی جالب اینجاست   ---> قَالَ رَبُّکِ هُوَ عَلَیَّ هَیِّنٌ ۖ  <---
پرودگارت گفت ، این کارها نزد من بسیار آسان است... (سوره مریم آیه ۲۱)
یعنی خداوند شگفت انگیزترین کارها برای ما را، آسان ترین کارها برای خود میداند 
و جالب اینجاست این جمله را چند
مقاوم سازی و بهسازی_لرزه ایفونداسیونI- افزایش ابعاد پیبا افزایش ابعاد پی می‌توان سطح تماس بر پی را افزایش داد و از تنش‌ های اعمالی بر پی کاست که این اقدام منجر به‌ افزایش ظرفیت باربری فونداسیون می‌شود. همچنین با افزایش ابعاد فونداسیون و به دنبال آن کاهش تنش موجود در پی، نشست‌های پی خاک نیز کاهش می‌یابد. در شرایط مقاوم سازی_پی و ستون برای افزایش مقاومت پی موجود باید ابعاد قسمت زیرین فونداسیون را افزایش داد. در این روش فشار خاک اضافه ش
تخت کنار مادر
تخت کنار مادر  یکی از مدل های جدبد تخت برای نوزادان می باشند. ابعاد این تخت ها ما بین گهواره ها و تخت های نوزادی میباشند و معمولا تا 2 یا 3 سال از انها استفاده می شود. البته مدل هایی هم هستند که نهایتا تا 9 ماه از آنها استفاده می شود.
برای خواندن ادامه مطلب به سایت مانی نی لند مراجعه کنید : 
https://niniland-shop.com

ترمووود اس ال پی
از این دسته چوب ترمو در نمای بیرونی ساختمان ، دربهای بیرونی ، سرویس بهداشتی و حمام و مبلمان فضای سبز استفاده بالایی می‌شود زیرا در برابر پوسیدگی مقاوم است و مقاوم در برابر اشعه ی ماورای بنفش می‌باشد . استانداردهای فرایند ترمو در کیفیت محصول نهایی بسیار تاثیر به سزایی داردچوب ترمووود ارزان قیمت, ترمووود فنلاندی , ترمووود ایرانیچوب به عنوان ماده اولیه می تواند سبز و یا خشک شده باشد. اگر فرآیند با چوب سبز آغاز شود، می توان چ
موارد مصرف دارو:
این دارو هم بروی نشانه‌های مثبت روان‌گسیختگی positive symptoms (مانند هذیان و توهم) و هم بروی نشانه‌های منفی آن negative symptoms (مانند گریختن از اجتماع و رفتارهای اجتماعی) اثردرمانی قابل توجهی دارد.
درمان اسکیزوفرنی مقاوم به درمان
در بیمارانی که به سایر داروهای ضد سایکوز متعارف (حداقل دو دارو) مقاومت نشان می‌دهند.
کاهش احتمال خودکشی در بیماران اسکیزوفرنی که شدیداً در خطر اقدام به خودکشی قرار دارند.
سایر موارد مصرف (تأیید نشده)
-درما
موارد مصرف دارو:
این دارو هم بروی نشانه‌های مثبت روان‌گسیختگی positive symptoms (مانند هذیان و توهم) و هم بروی نشانه‌های منفی آن negative symptoms (مانند گریختن از اجتماع و رفتارهای اجتماعی) اثردرمانی قابل توجهی دارد.
درمان اسکیزوفرنی مقاوم به درمان
در بیمارانی که به سایر داروهای ضد سایکوز متعارف (حداقل دو دارو) مقاومت نشان می‌دهند.
کاهش احتمال خودکشی در بیماران اسکیزوفرنی که شدیداً در خطر اقدام به خودکشی قرار دارند.
سایر موارد مصرف (تأیید نشده)
-درما
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده(تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول

فناوری
بازدید تکالیف ترم اول +صحبت هایی در مورد بازارچه و دو فاض آن 
          انجام و کامل کرد شناسنامه دست سازه که در کانال مدرسه قرار میگیرد +
ثبت نام در بازارچه 

دوم

ریاضی
تبازدید تکالیف+تدریس چند ضلعی های .....(3 مدل)
صفحات 46و47و48و49و50 در کتاب درسی حل شود

سوم
دینی
 خواندن نمرات آزمون ترم +  تدریس درس8

چهارم
ورزش
 مرور تمام ضناب زنی های ترم دوم + ت
دلایل متنوعی وجود دارند که مقاوم سازی یک ساختمان را تبدیل به امری ضروری می کنند. برخلاف تصورات مردم مقاوم سازی فقط مختص سازه های قدیمی نیست حتی به تکرار اتفاق افتاده است که ساختمانی قبل از این که مورد بهره برداری قرار بگیرد، مقاوم سازی شده است. از این رو دلایلی که منجر می شود به دنبال یافتن یک روش مقاوم سازی باشیم را باید به خوبی بشناسیم. 
 1- مقاوم سازی ساختمان به دلیل خطاهای طراحی
عوامل موثر در این خطا بسیار متنوع است. فراموش کردن یک بند آیی
پارکت فلورکس در طرح ها و رنگ های مختلف قابل عرضه می باشد.
ویژگی های پارکت فلورکس
مقاوم در برابر اجسام نوک تیز همچون پاشنه کفش بانوان است.
مقاوم در برابر خراشیدگی ناشی از پنجه حیوانات خانگی مانند سگ و گربه می باشد.
قابلیت شستشوی راحت و آنتی باکتریال است.
مقاوم در برابر حرارت و آتش غیر مستقیم ( خاکستر سیگار ) می باشد.
مقاوم در برابر سایش چرخ های اسباب منزل می باشد.
برخی از نمونه کارها و دیگر محصولات و پروژه های ما شامل دیوارپوش ،‌ دیوارپوش پی وی
فروش و پخش ایزوگام با کیفیت در محمد شهر کرج:ایزوگام چیست :ایزوگام نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف مختلف مصنوعی می‌باشد که به وسیله گرما چسبانده می‌شود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند که معمولا عمر آن حدود ۱۰ سال می‌باشد. همچنین امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها در مرحلهٔ پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت‌بام، ایزولاسیون یک لایه عایق رطوبتی صورت میگیرد که جالب است بدانید که تا ۴۰ سال پیش غایق بندی ساختمان
بسم الله الرحمن الرحیم

از روزی که عاشق چشمان ابراهیمم شدم
یکتا پرستم 
این را خدا هم تصدیق میکند 
پیش از این هبوط کرده ای بودم
حالا شیعه علی شدم 
که پروانه عشق را 
در غروب طلائیه 
حواله ام میکند 
فهمیدم ستاره ها همه افول کردنی ان
وقتی که نور  ستاره چشمان تو مرا عاشق کرد
حق هست گویم
پیامبر اولوالعزم هستی 
معجزه ابراهیم به شکاندن بت ها نیست ...
معجزه او تبدیل سرزمین نار به گلستان نور هم نیست 
این ها همه فرع هستند .. 
اصل معجزه ابراهیم امانت عشق
انواع درب ضد سرقت در بازار وجود دارد. بیشتر مردم درهای ضد گلوله (a.k.a ballistic) را شنیده اند ، اما انواع درب ضد سرقتکمتر شناخته شده ای شامل دربهای آتش ، دربهای مقاوم به ورود اجباری ، دربهای مقاوم در برابر انفجار و غیره است. همه آنها به گونه ای طراحی شده اند که شما را از چیزی در امان نگه دارند. مشکل این است که اتکای بیش از حد به یک نوع درب امنیتی شما را در معرض تهدیدات نامتقارن قرار می دهد. به عنوان مثال: داشتن درب بالستیک گران قیمت بسیار عالی است ، اما
استحکام بالا و مقاوم در برابر شکستگی و تغییر فرممقاوم در برابر لغزشاستفاده از مواد اولیه باکیفیتدارای قابلیت شستشو و نظافت دارای لبه بلند برای جلوگیری از پخش شدن گرد و خاکداشتن شیار‌های هدایت مایعاتظاهر زیباکف پوش‌های سه بعدی خودرو در حال حاضر با مزیت‌های بیشماری که نسبت به کفپوش‌های سنتی سابق دارند، انتخاب مناسب تری برای خودرو‌های شخصی می‌باشد. این کفپوش‌ها با ظاهری زیباتر و کارآیی بیشتر و محکم بودن در کف خودرو، لذت سواری را چند ب
کابینت های گلاس چیست ؟
امروزه کابینت ها در مدل ها و رنگ های بسیار متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند. یکی از جدیدترین این مدل ها که برای خانه های مدرن استفاده می‌شود، کابینت های گلاس است. در این مطلب از نوین کابین می‌خواهیم این نوع از کابینت های مقاوم و زیبا را برای شما معرفی کنیم تا با هم به موضوع مقاله که کابینت های گلاس چیست ؟ پی ببریم.
معرفی کابینت های گلاس
کابینت های گلاس کابینتی مقاوم است که از چوب های ام دی اف ساخته می‌شود و روکش پلاستیکی و
شیر خودکار پلی اتیلن
شیر خودکار پلی اتیلن جزء اتصالات لوله کشی می باشد که روی پمپ نصب ، و به صورت جداگانه خریداری و تهیه می شود .
لوله خروجی کنتور میزان فشار معین و مشخصی دارد که به هنگام نصب کنتور فشار آب تغییر می کند . به این معناست که فشار آب قبل از نصب کنتور کمتر از فشار آب بعد از نصب آن می باشد . در چنین وضعیتی باید بین کنتور و پمپ آب بایستی شیر خودکار را نصب کنیم .
شیر خورکار مانع از برگشت آب پمپاژ شده به درون شبکه لوله می گردد .
کاربرد های شیر
آخر شب خوابت که می آید نتوانستنی از جنس پیری به سراغت می آید،شبانه روزی که هدر رفت،عمری که آب رفت. هر چه قدر تلاش می کنی قلم،عصای دستت شود تو و قلم با هم زمین می خورید. چشمانی که صبح بی دلیل باز شده بودند آخر شب با دلیل بسته می شوند، دلیلش می شود خستگی یا همان زندگی. به دنیا می آییم تا از دنیا برویم، از خواب برمیخیزیم تا دوباره بخوابیم، این همان صفر شدن سیصد و شصت درجه است. می گویند شب را مایه ی آرامش قرار دادند، آرامشی که در بیداری به دنبالش بودی
بسم الله الرحمن الرحیم
ادامه خواص ایات یس:
21=جهت رفع بیماری نوشته در آب اندازد و سه روز ناشتا آبش را بخودر: اتخذ من دونه الهة ان یردن الرحمن بضر لا تغن عنی شفاعتهم شیئا  و لا ینفذون
22= جهت رفع چله زنان در آب خوانده و با آن آب غسل کنید: انی اذا لقی ضلال مبین
23= اگر نوشته بر کعب پا بندد مانده نمی شود : قیل ادخل الجنة قال یا لیت قومی یعلمون
24= جهت دفع تب بر نخی خوانده به گردن ببندد : انی امنت بربکم فاسمعون
25= جهت درد کمر بشمک و زعفران نوشته با خود دارد: ب
برای انتخاب سرویس خواب پسرانه مناسب نیاز دارید تا مدل های مختلف از عکس و قیمت را مشاهده کنید.در وبسایت کپل پا با توجه به جنس چوب،مدل های مختلف برای انتخاب سرویس خواب پسرانه مقاله ای در این مورد تهیه کرده است
تخت خواب نوزاد نوجوان درحالت دو منظوره و سه منظوره دارند که در حالت دومنظوره تخت نوزادی پس از جدا شدن باکس انتهای تخت به تخت خواب نوجوان تبدیل میشود.اما در مدل هاب تخت خواب نوزاد نوجوان سه منظوره علاوه بر تبدیل شدن به تخت نوجوان در زمان
 سنگ های نمای ساختمان همواره به دلیل فرسودگی  و یا اسکوپ ننمودن ان  در معرض ریزش قرار دارند  و این امر خطرات بسیار زیادی را برای همگان به وجود می آورد .
  مقاوم سازی و خدمات پیچ و رولپلاک نمای سنگی  یک نیاز اساسی و یک خدمات کاملا تخصصی می باشد که نیاز به دانش و نجربه بسیار زیاد می باشد .
 عومل گوناگونی در ایجاد و ریزش سنگ های نمای ساختمان دخیل می باشد که عبارتند از :
1. گذشت 20 سال از عنر ساختمان و سازه معمولا بعد 18 سال ملات  نما دچار فرسودگی می شو
مبل حصیری
این بار با معرفی   مبل حصیری    همراه شما عزیزان هستیم ، کالاپلاست با معرفی مبل حصیری  با تشک شما را در انتخاب محصولی با دوام و با کیفیت یاری خواهد کرد ، برای اطلاع از ویژگی های  مبل حصیری    همراه ما باشید.
ویژگی های مبل حصیری
علاوه بر زیبایی نیاز است از ویژگی ها و عوامل موثر در انتخاب یک صندلی مناسب برای فضای باز که قرار است در مقابل تاب آفتاب و باران قرار گیرد، مطلع شوید.
مبل حصیری  مناسب برای استفاده در فضاهای باز و باغ ها به کار
انتخاب دوربین مداربسته فقط محدود به انتخاب لنز، تعداد دوربین ها و هارد ذخیره سازی نمی شود امنیت محیطی که قرار است شما در آن دوربین را نصب کنید نیز مهم است. منظور از امنیت بحث احتمال دستبرد و سوء استفاده نیست، بلکه میزان خطرات محیطی یا حتی نوع شرایط جوی مد نظر است. انتخاب دوربین مداربسته مناسب بسته به پارامتر های مختلف می تواند تغییر کند. در برخی از محیط ها مانند محیط های مسکونی، یک دوربین مداربسته با یک استاندارد اصولی می تواند کفایت کند و ق
احساساتی که جدیدا بهم دست میده خیلی متفاوت تر شده،شاید عادت کردم نمیدونم اما دیگه از یکباره ایجاد شدن تغییرات ناراضی نیستم،شبیه یه گل مقاوم شدم،شاید مثال گل یکم خودخواهانه باشه اما واقعا منظورم زیبایی و ظرافتش نیست،گلی که رسیدگی خاصی بهش نمیشه و نه خاک خوبی داره نه نور مناسب دریافت میکنه و حتی دیر به دیر بهش آب میرسه،اما زنده س!گل های زیادی داشتم،خیلی از اونها بارز حقیقی تشبیه من بودن؛
حالشون خوب بود بی اهمیتیهای من رو تحمل میکردن،اما یه
شیشه های استین گلاس نوعی متریال برای تزیین المان ها و سازه های مهم و تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی می باشد. استین گلاس در واقع نوعی روش و تکنیک برای تزیین شیشه های دیگر می باشد. در این روش شیشه ها در رنگ های مختلف با توجه به طرح برش می خورند و به تکه هایی مانند تکه های پازل تقسیم می شوند.
در نهایت این تکه شیشه های رنگی با روش ، مواد و ابزار خاص به یکدیگر متصل می شوند. این تکه های شیشه ها روی یک سازه ی فلزی در کنار یکدیگر قرار می گیرند.
اما برخی بر
تی شرت لاغری مردانه ویژگی های تی شرت لاغری مردانه: - نامشخص بودن این گن بعد از پوشیدن لباس - راحت و محکم - در وقت بسیار کم و سیار راحت می توانید این تی شرت را پوشید و یا در آورد - با سایز بندی مختلف برای استفاده همه - محکم با دوام و مقاوم - مقاوم در مقابل سایش و با عمر زیاد - نوع پارچه کشی منحصر به فرد
خریدآسان بعلاوه عکس 
شرت لاغری ساخته شده از الیاف و پارچه فوق العاده راحت است. طراحی خاص آن باعث می شود ضمن اینکه به بدن فشار زیادی نمی آورد فرم بد
یکی از بزرگترین خطراتی که در حال حاضر برای سازه ها و حتی جان انسان ها وجود دارد، خطر حریق و آتش‌ سوزی سازه ها است. به طوری که با آتش گرفتن یک مکان به طور حتم شاهد سقوط و شکستن تیرهای فلزی و دیواره ها خواهیم بود که این امر می‌ تواند علاوه بر وارد کردن ضرر و زیان به سازه ها، جان انسان ها را نیز به خطر بیندازد. توجه داشته باشید ایمنی در دنیای امروز حرف اول را می‌ زند و شاید بتوان گفت از جمله بزرگترین ترس هایی که هر انسان می تواند داشته باشد، به دام
فروش بخاری کنوکتور پارس | بخاری کنوکتور پارس خزر مدل TM2000برای اطلاع کامل و قیمت به روز شده به لینک سایت ما مراجعه بفرمایید
 دارای سوئیچ چند حالتی جهت انتخاب توان گرمایی مورد نظر
- بدنه فلزی با پوشش رنگ مقاوم در برابر حرارت با استفاده از تکنولوژی رنگ الکترواستاتیک
- مجهز به سیستم قطع کن خودکار (فیوز حرارتی) در هنگام سقوط دستگاه و یا پوشیده شدن راه‌های خروجی هوای گرم
- قابلیت نصب و استفاده در دو حالت زمینی و دیواری
- وجود 7 خانه گرمادهی
- ایمنی کا
عایق مقاوم به حریق اسکلت فلزی از جمله محصولات بسیار ضروری و الزامی در ساخت و ساز است و با توجه به فواید و مزیت هایی که دارد در اولویت کارشناسان و مهندسان قرار می گیرد. از جمله مزیت  آن می توان به نسوز بودن پوشش های ضد حریق اشاره کرد . شرکت های بسیاری در زمینه تولید و فروش عایق ضد حریق اسکلت فلزی فعالیت دارند و قیمت های مختلفی با توجه به کیفیت محصول خود ارائه می دهند.
عایق مقاوم به حریق اسکلت فلزی
عایق مقاوم به حریق سازه فلزی از جمله مهمترین بخ
در حال حاضر، بهترین و با کیفیت ترین برند تولید کننده باک موتور سیکلت در ایران شرکت تیزرو  میباشد.
باک موتور سیکلت تیزرو از ورقهای فوق کششی ST14 و با ضخامت 0.8 میلی متر ساخته شده اند. تمامی اجزای تشکیل دهنده باک تیزرو از قبیل گوشواره ها، بست و آرم، شیر بنزین براکت و بست زیر براکت از ورق و مواد اولیه کاملا استاندارد تایید شده توسط ژاپن ساخته شده اند.
ابعاد باک و قالب آن کاملا استاندارد میباشد و طبق نقشه هوندای ژاپن ساخته شده. در مراحل تولید باک ها
چند نوع عایق صدا داریم؟
امروزه روش های زیادی برای عایق کردن ساختمان ها وجود دارد و باید با دقت فراوان، مناسب ترین روش برای مقابله با این مشکل انتخاب شود.عایق های صوتی با توجه به نیازهای جامعه و کاربرد آن‌ها در چند دسته تقسیم بندی می‌شوند که عبارت اند از :
پشم سنگ
این ماده عایق صوتی مناسبی برای دیوارها است.پشم معدنی نسبت به سایر عایق‌های صدا استفاده بیشتری دارد.ویژگی‌ای که باعث کاربردی شدن عایق صوتی پشم معدنی می‌شود توانایی خارق العاد
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
قرنیزpvc  چیست و دارای چی ویژگی هایی است؟
قرنیز PVC از جدیدترین انواع قرنیز ، قرنیز پلاستیکی بوده که در واقع  ﺷﺎﺧﻪ ﺮﻭﻓﻴﻞ ﻫﺎیی ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻪ ﺍﺯ ﻨﺪ ﻻﻳﻪ ﻣﻮﺍﺩ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻼﺳﺘﻴﻲ ﺗﺸﻴﻞ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺑا خاصیت ﺁﺏ ﺑﻨﺪی  ﻧﻤﻮﺩﻥ و تنوع در رنگ و طرح بیشتر بکار می روند .
ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﻗﺮﻧﻴﺰﻫﺎ ﺑﺮﺍی ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﺍﺗﺼﺎﻝ ﺻﻔﺤﺎﺕ ﺑﻪ ﺩﻳﻮﺍﺭﻫﺎ ﻳﺎ ﺑﺮﺍی ﺗﺰﺋﻴﻦ ﻭ ﻧﻤﺎی ﺣﺎﺷﻴﻪ ﺩﻳﻮﺍﺭﻫﺎ بر ﺭﻭی ﺯﻣﻴﻦ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻲ ﻨﻨﺪ .

ویژگی های قرنیز پی و
خاطرات یک درخت
یادش بخیر بهاری داشتم، سرو قد بودم و کمان ابرو، بادهای تند و سخت تکانم نمی داد چون ریشه ای سرسخت داشتم، قلب زمین را شکافته بود و در دلش مهربانانه مأوا گزیده بود.
پرندگان در زیر سایه ام لانه ساخته و در میدان آغوش بازی می کردند. می پریدند، می نشستند و در دل شب به آنها سرائی می دادم و من نیز چون مرغکی آنان را زیر پرو بالم جای داده و مانند گهواره به خواب خوش هدایتشان میکردم.
با نفسهای آنان بود  که در درون خویش حس مادرانه و جریان زندگی
آشنایی کامل با پوشش های ضد حریق

مدیر

دوشنبه, 12 اسفند 98

0
پوشش های مقاوم به حریق،در تجهیزات صنعتی و ساختمان های شهری قابل اجرا است.
 ساختمان های اداری، تجاری،مسکونی،نظامی،صنعتی و ... از جمله مراکزی می باشند
که عایق ضد حریق اسکلت فلزی باید بر روی المانهای سازه ای آنها  اجرا شود.
فهرست مطالب
عایق ضد حریق اسکلت فلزی چیست؟
علت اجرای عایق ضد حریق اسکلت فلزی چیست؟
عایق های مقاوم به حریق با استفاده از اندودهای پاششی
مزایای استفاده از پوشش های
طلق شفاف | طلق ضدآب | طلق الاچیق

طلق شفاف | طلق ضدآب | طلق الاچیق

طلق شفاف در ضخامت های مختلف0.25 و 0.50 و 0.80برای الاچیق ها - باغ ویلا ها - رستوران ها و غیره....با حداقل هزینهطلق شفاف قابلیت انعطاف پذیری بالایی داردجهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
طلق شفاف طلق ضداب طلق الاچیق طلق شیشه ای قیمت طلق طلق مقاوم طلق ارزان طلق رستوران طلق باغ ویلا

طلق شفاف طلق ضداب طلق الاچیق طلق شیشه ای قیمت طلق طلق مقاوم طلق ارزان طلق رستوران طلق باغ ویلا
راهبند های آکاردئونی از دو نوع تک لنگه ای و یا دو لنگهای بوده که در دو انتهای آن چرخ هایی تعبیه شده و قابل جابه جاییست.
کلیه راهبند ها دارای لینک های مورد استفاده از پروفیل های لوله بیضی فلزی 20 در 40 میباشند.
پایه های رابط دستگاه از پروفیل قوطی صنعتی 40 در 40 دو در میان چرخدار است.
کلیه تجهیزات ارائه شده از پروفیل استیل مقاوم در برابر خوردگی یا ضربه ساخته شده یا دارای رنگ پودری کوره ای پلی استر مقاوم در برابر صدمات محیطی و اشعه های UV خورشید است.
بر
گیاهان درحال رشد غیر مقاوم بوده و قادر به مقاوم شدن نیستند. لذا رکود در طول ماههای سرد زمستان برای بقائ گیاهان و درختان میوه ضروری می باشد. درختان میوه در زیستگاهای طبیعی خود به ندرت توسط سرما صدمه می بینند زیرا در آنها مکانیسم سازگاری در آنها توسعه یافته است که به آنها اجازه می دهد در طول شرایط آب و هوایی شدید زمستان به حالت رکود بروند.اکثر درختان میوه منطقه معتدله در معرض یخبندان زمستان یا سرما زدگی بهاره قرار می گیرند که این امر موجب خسار
هفت روز از پاییز گذشته بود که بهار زندگی من شروع شد. نمیدونم برگ ریزان پاییز بود که بهار زندگی من رو تحت تأثیر قرار داده بود یا نه؟ اما چیزی که از بهار زندگیم بیاد میارم، مثل پاییز دلگیره. روزای اول زندگیمو طبیعتاً خودم یادم نمیاد؛ ولی چیزی که برام تعریف کردن اینه که اعضای خانواده و فامیل‌هامون منو دوست داشتن. وقتی توی گهواره بودم نوار کاست قرآن برام میذاشتن و صدای قرائت قرآن بخشی از روز من رو پر میکرده. این قرآن شنیدن ها به اون منجر شد که از

انتخاب رقم مناسب و مطلوب گوجه فرنگی برای کشت ، مانند تمامی محصولات کشاورزی و گلخانه ای حائز اهمیت می باشد و بایستی به نکات زیادی توجه کرد . رقم مورد نظر باید دارای بازار پسندی مطلوبی باشد و اندازه و فرم مطلوب داشته ، عملکرد و تولید بالا داشته ، مقاوم به بیماری ها بخصوص بیماری های فیوزولیژیکی و شرایط نامناسب منطقه (نور کم ، دمای پایین و …) باشد .
در حال حاضر گوجه فرنگی دارای ارقام گلخانه ای بسیار زیادی است و روز به روز به تعداد آنها افزوده م
1.   مقاوم سازی با استفاده از الیاف FRP
2.   مقاوم سازی با اضافه نمودن دیوار برشی
3.   مقاوم سازی با اضافه نمودن بادبند فلزی
4.   مقاوم سازی با استفاده از از ژاکت های
فلزی و بتنی
5.   مقاوم سازی با استفاده از میراگر یا
دمپر
6.   مقاوم سازی با استفاده از بادبند های
کمانش تاب
7.   مقاوم سازی با استفاده از جداگرهای لرزه
ای
8.   مقاوم سازی با استفاده از جرم های
متمرکز پاندولی
مقاوم سازی بهسازی الیافFRP الیاف شیشه الیاف کربن اف آر پی چسب اپوکسی کاشت میلگر
سنگ مناسب برای سنگ فرش
سنگ مناسب برای سنگ فرش فضاهای داخلی و مسکونی
سنگ بهترین و مقاوم ترین کف پوش در دنیاست و تاکنون هیچ متریالی مقاوم تر و زیباتر از سنگ طبیعی ساخته و شناخته نشده است. سنگ ها به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه، آتش، مواد شیمیایی، ساب پذیری مناسب، طرح و رنگ زیبا و طبیعی فضایی دلنشین و زیبا به ساختمان خواهند داد.

بهترین و مناسب ترین سنگ برای سنگ فرش فضاهای داخلی و مسکونی سنگ هایی هستند که جذب آب و مقاومت سایشی بالا و تخلخل ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها